FORUM O BREAKDANCE & CAPOEIRA ( REJESTRUJCIE SIĘ) TSTZ MAD CREW

(REJESTRUJCIE SIĘ) i ZAPRASZAM DO AKTYWNEGO ROZWOJU FORUM POZDRO ;) ADMIN.


#1 2007-07-30 00:28:13

Omek a.k.a Omasz

Administrator

4000912
Skąd: szprotawa
Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Czym dla mnie breakdance?

Prosta odpowiedz na proste pytanie..
lecz odpowiedz nie każda taka sama


Dla mnie taniec to coś z czym żyje nie mowie ze sposób na życie bo nie moge tak powiedzieć tańcze długo ale nie na tyle aktywnie aby był to sposob na życie. Za mną jedna Impreze zwiazana z bboyingiem! Było eleganko fajnie się pokazać w kółku czy potanczyc wymienic z kims myślami i ruchami.. Po jednej imprezie szykuje się na kolejną bo bardzo mnie nastawiła taka impreza dodała motywacji.. Taniec jako taniec jest czymś niedoopisania ponieważ nikt nie zrozumie tego jeżeli sam nie podda się chwili i tańczenia do muzyki. Odnalezc to uczucie,kiedy muzyka wyznacza mi kolejny ruch... nie zerwe  z breakdancem nigdy.  i mam gdzies przyslowie nigdy niemow nigdy. 


Takie moje przemyslenia.
pozdro


SIATA FAKAP _  one of a kin ATMOSPHERE

Offline

 

#2 2009-01-25 01:58:29

Waszii

Nuter

3855110
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czym dla mnie breakdance?

Chyba nie muszę się tu rozpisywać, bo Ty wyraziłeś wszystkie moje uczucia co do tańca
Dla mnie taniec też znaczy bardzo wiele i to praktycznie mój sposób na życie. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz przestać tańczyć, bo to byłoby jak zabranie ze mnie części życia.


Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbxots.pun.pl www.kutnowskagruparajdowa.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.wskiz.pun.pl